Kategorie
Gry

Need For Speed: The Run… 1st @ New York

Kontynuując moje rozmyślania z poprzedniego wpisu o Need For Speed: The Run.

No i oto dotarłem co końca gry i szczerze muszę powiedzieć, że moje odczucia pozostały podzielone.

Kategorie
Gry

Need For Speed: The Run

Need For Speed, ta nazwa mówi sama za siebie – i każdy gracz, który ją usłyszy wie o co chodzi i czego można się spodziewać.

Przez te wszystkie lata za rządów EA, stara się ona przywiązać nas do siebie oferując gry o imponującej grafice i grywalności. Jeżeli chodzi o know-how, to EA zdecydowanie wie co robi.

Kategorie
Gry

Grand Slam Tennis 2

Już za czasów, gdy pierwsze komputero-konsolowo podobne urządzenia zdobywały rynek, a był to przełom lat 80-90 minionego wieku, moim faworytem wśród gier sportowych był tenis.

Pierwszy raz urzekła mnie pasja tego typu gier, gdy otrzymałem od mojego rodzica oryginalną wersję gry International Tennis na moją ówczesną Amigę 600. Jedno-dyskietkowa gra i piksele na ekranie, ale to co wtedy się liczyło to nie grafika, ale grywalność oraz odzwierciedlenie gry w rzeczywistości.

To wówczas, dzięki tej grze poznałem zasady panujące na korcie tenisowym.

Po tych wszystkich latach, jak stałem się posiadaczem konsoli XBOX 360, gdy tylko usłyszałem o grze Grand Slam Tennis 2 powrócił do mnie sentyment z przed lat. Aby się nie rozczarować, postanowiłem pobrać wersję demonstracyjną, która od pierwszego włączenia pochłonęła mi dwie godziny ciurkiem.