Wise - przelej £500 za darmo

Wise - dawniej TranswerWise - Przelewy pieniężne na miarę XXI wieku. Prawdziwe konta walutowe oraz realne kursy wymiany walut.

O samym Wise (dawniej TransferWise) pisałem już kilkukrotnie na mojej stornie:

Nie zamierzam się powtarzać, a jednocześnie skupić na tym, jak otrzymać jak najwięcej z używania Wise (Wise).

Jako że Wise jest to jedna z najrozsądniejszych obecnie opcji do przesyłania pieniędzy z UK to Polski (i nie tylko), chciałem szerzej opisać, w jaki sposób nowi użytkownicy Wise mogą dokonać pierwszego przelewu do £500 całkowicie bez opłat a dodatkowo, każdy użytkownik może otrzymać £75 za każde 3 kolejne polecone osoby (zmiana z £50 na £75 od 28/08/2020), które aktywnie będą używały Wise.

Użyj poniższego odnośnika, aby odebrać swój darmowy przelew:
wise.com/u/dariuszw46

lub skorzystaj z niego aby założyć konto na Wise

Pierwszy przelew do £500 za darmo

Otóż jeżeli jeszcze nie korzystałeś z Wise, a zamierzasz, wstrzymaj się z zakładaniem konta bezpośrednio na ich stronie internetowej, zanim przeczytasz poniższy tekst.

Wise oferuje program lojalnościowy, dzięki któremu możesz zachęcać znajomych do spróbowania Wise. Jako że jestem w 100% przekonany do tej usługi, która w ostatnich miesiącach zyskała dodatkowo pozytywny rozgłos w mediach w UK (The mistake that led to a £1.2bn business), nie pozostaje mi nic innego jak polecić ją dalej.

Otóż czy chcesz przelać pieniądze jednorazowo, czy zamierzasz dokonywać tego od czasu do czasu, oraz korzystać z dobrodziejstw, jakie daje posiadanie konta Borderless Account oraz Karty bankomatowej, warto skorzystać z oferty jaką Wise oferuje. £500 to nie mała kwota, a oszczędność, szczególnie przy porównaniu z dużymi bankami w UK jest bardzo duża.

Użyj poniższego odnośnika, aby odebrać swój darmowy przelew:
wise.com/u/dariuszw46

lub skorzystaj z niego aby założyć konto na Wise

Jeżeli w danej chwili nie chcesz dokonać przelewu, użyj go aby założyć konto. W momencie, gdy będziesz gotowy, twój darmowy przelew będzie na ciebie czekał.

Co więcej, jeżeli posiadasz kartę do twojego konta Wise, daje ci ona możliwość wypłacania z bankomatów na całym świecie (z posiadanego tam salda) do £200 bez opłat w miesiącu (powyżej tej kwoty pobierany jest opłata w wysokości 2% od transakcji) oraz wygodę płacenia w dowolnym kraju, tak jak być miał kartę z lokalnego banku, z wykorzystaniem przewalutowania po najlepszych możliwych kursach w momencie, gdy tego potrzebujesz.

Czy twoje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Mimo że Wise nie jest bankiem, są oni regulowani przez Financial Conduct Authority, który dba o to, aby biznes obrotu pieniędzmi był jak najbardziej prawidłowy a co przede wszystkim bezpieczny dla użytkowników.

Wise - odbierz swoje £75

28/08/2020: kwota uległa zmianie z £50 na £75.

Zamiast £50 odbierz £75

Jeżeli będziesz pozytywnie przekonany do używania Wise, nie stoi nic na przeszkodzie jak podzielenie się twoim pozytywnym doświadczeniem (share the love) z innymi, a dodatkowo zyskując na tym £75 za każdym razem, gdy 3 twoich znajomych zacznie aktywnie korzystać z Wise. Aktywnie, to znaczy, że wyślą oni przez Wise pieniądze o wartości przekraczającej £200 poza granicę kraju w którym normalnie przebywają.

Zakładając, że każdy z twoich znajomych otrzyma od ciebie z polecenia darmowy przelew do £500 otrzymanie £75 jest całkiem realnie.

Na 3 znajomych się nie kończy. Każde kolejne 3 osoby to kolejne £75 za polecenie. Nie ma tutaj limitu.

Osobiście, na chwilę obecną (28/08/2020) mam 54 osoby polecone, z czego 16 osób już aktywnie korzystają z Wise, przez co dostałem już swoje pierwsze £50, a teraz (od 28/08/2020) będę dostawał za każde trzy osoby £75.

Dlaczego nie miałbyś skorzystać z tej okazji i ty?

Użyj poniższego odnośnika, aby odebrać swój darmowy przelew:
wise.com/u/dariuszw46

lub skorzystaj z niego aby założyć konto na Wise

Przesyłaj i odbieraj pieniądze tak jak w normalnym banku

Wise to nie tylko przelew pieniędzy pomiędzy jego użytkownikami. Jedna ze stron wcale nie musi go używać, aby otrzymać od ciebie pieniądze, oraz wcale nie musi go posiadać, jeżeli chce ci przelać walutę, taką jak (EUR…) bez opłat!

Jeżeli chcesz przelać pieniądze do kogoś na świecie

Wystarczy, że dodasz go jako Odbiorcę (Recipients), wybierając jego lokalną walutę oraz podając jego numer konta, w takim samym formacie, jak używa się w danym kraju. W momencie przesyłania pieniędzy, przewalutowanie następuje po twojej stronie, a odbiorca otrzymuje przelew w lokalnej walucie i kwocie, jaką przedstawił ci Wise. Zero kruczków, podwójnego przewalutowania i ukrytych opłat bankowych!

Wise Add Recipient

EUR Wise Bank Details

Jeżeli chcesz otrzymać pieniądze od kogoś na świecie…

Wystarczy, że podasz swoje dane do konta w Wise osobie, która chce zrobić ci przelew. Jeżeli przelew odbywa się w Funtach (GBP), Dolarach (amerykańskich USD, australijskich AUD czy nowo-zelandzkich NZD) czy Euro (EUR) wystarczy, że podasz dane bankowe “utworzone dla ciebie” przez Wise drugiej osobie. Ta natomiast dokonuje przelewu tak jak to robie z każdym innym lokalnym przelewem. Zero opłat, zero przewalutowania. Otrzymujesz dokładnie tyle, ile zostało ci przelane i sam już po stronie Wise, kiedy przewalutować i w jakiej walucie wypłacić.

Wise Polish Bank Details

Dane bankowe dla polskiego salda! (dodane 23 października 2019)

23-go Października Wise zrobił niemałą niespodziankę wprowadzając obsługę indywidualnych numerów bankowych dla Polskiej waluty. Tak jak to miało miejsce w przypadku Euro (innych walut), gdzie posiadaliśmy własny numer konta w banku w Niemczech, tak teraz posiadamy własny indywidualny numer konta dla polskiego salda. Dzięki czemu możemy otrzymywać płatności w Polskich Złotych, a osoba, która nam tę płatność przesyła robi to w tradycyjny sposób - czyli przelew bankowy. Polskie saldo bankowe obsługiwane jest we współpracy PKO Bank Polski.

Jeżeli ustawialiście już polskie saldo w Wise, wówczas wystarczy na nie przejść i za pomocą jednego kliknięcia otrzymać swój indywidualny numer konta.

Wise Polish Bank Details Animation

Jest to o tyle fajnie dla osób, które nie przebywają w Polsce a przydałoby im się posiadać konto w polskim banku, chociażby aby otrzymywać w łatwy sposób pieniążki od rodziny na prezenty dla wnuków. Teraz jest to bardzo proste, bez konieczności udawania się do Polski w celu otworzenia konta w banku i kombinowania z przelewaniem. Nie ma również potrzeby posiadania zameldowania (adresu) w Polsce!

Użyj poniższego odnośnika, aby odebrać swój darmowy przelew:
wise.com/u/dariuszw46

lub skorzystaj z niego aby założyć konto na Wise

Komentarze
Kategorie