Tusku... ty idioto.

Tusku, Ty jak i twój Rząd, to największa pomyłka Rzeczypospolitej w historii (jak dotąd), zaraz po rządach Kaczyńskiego i jego kaczo-rzeczypospolitej.

Przestań straszyć ludzi tym, że Unia Europejska narzuca nam coś co jest dla nas niekorzystne. Wciskasz kit i zasłaniasz się Unią, aby przepchnąć twoje urojone pomysły chorego państwa.

To co chcesz wprowadzić w kraju pod pretekstem dostosowania do prawa unijnego to bzdura. Najlepiej jest zwalić winę na innych, a niżeli przejąć na własne barki trud rządzenia.

Unia to, unia tamto… Bzdura.

To że kraje Unii dyskutują o czymś to nie świadczy że nasz zapiziały kraj musi to wprowadzić przed innymi. Dyskusja to nie decyzja lub nakaz. Ludzie po to dyskutują, aby coś uzgodnić.

Skąd ty to bierzesz, że my musimy “coś” wprowadzić, bo niby jest to wymóg unii, skoro żaden kraj w Unii tego nie wprowadził.

Rozumiem, ze chcesz wyjść przed szereg tak, aby inni patrzyli z podziwem, ale na chwile obecna wszyscy patrzą na nasz jak na wariata. Jak chcesz, to ludzie mogą się zrzucić dla ciebie na biały kaftanik wiązany z tyłu i może wówczas nie będziesz się tak wyróżniać.

Tak, jak było to z ACTA, że to “przez Unie” musimy ten akt przyjąć, to była kolejna bzdura. Tak teraz chcesz wprowadzić zmiany w emeryturach, o których jakiś człowiek w Unii tylko burknął do przedyskutowania w ramach rady, ale nie zmuszając nikogo do tego.

Skoro ludzie do 25 roku życia maja duże problemy ze znalezieniem pracy - takiej, aby utrzymać się na tonącym w absurdzie okręcie zwanym Polską, to ty jeszcze chcesz ich zmusić do pracy przez 40 lat!

Czy też ludzie, tacy jak ja, po studiach, aby przepracować 40 lat składkowych musieli by pracować co-najmniej do 65 roku życia, pod warunkiem, że zaraz po skończeniu studiów znajdą pracę i nie będą mieli przerw w zatrudnieniu do końca ich mizernego życia.

Czy ci rozum odjęło? I ty się dziwisz ze młodzi nie myślą o zostaniu w kraju, tylko jak mogą to wyjeżdżają.

Oddałem na ciebie głos w pierwszych wyborach, gdzie sam głosiłeś, ze za twoich rządów młodzi będą wracać do kraju, bo nie będzie im się opłacać pracować za granica. I co? Zagłosowanie na twoją partię, to była najgłupsza decyzja jaka podjąłem w życiu, zaraz po tym jak zagłosowałem w przeszłości na Samoobronę.

Dzisiaj sam przebywam poza granicami kraju i słysząc co się w tym ciemnogrodzie dzieje, z dnia na dzień utwierdzam się w mojej decyzji, ze to był najlepszy wybór jakiego dokonałem.

Człowieku, Ty i twoi przyszli zmiennicy, opamiętajcie się. To ze coś jest w fazie rozmów, nie koniecznie ma szanse wejść w życie.

Pamiętaj, że ten, kto podejmuje idiotyczne decyzje, nazywany jest idiota. Osobiście użył bym słowa debil, ale myślę że to by było na chwile obecna za mocne, bo skoro wziąłeś się za rządzenie, to masz w tej głowie coś więcej niż mózg wielkości kurzego jaja.

Kategorie