TransferWise – przelej £500 za darmo

O samym TransferWise pisałem już kilkukrotnie na mojej stornie:

Nie zamierzam się powtarzać, a jednocześnie skupić na tym, jak otrzymać jak najwięcej z używania TransferWise (w skrócie TW).

Jako że TransferWise jest to jedna z najrozsądniejszych obecnie opcji do przesyłania pieniędzy z UK to Polski (i nie tylko), chciałem szerzej opisać, w jaki sposób nowi użytkownicy TW mogą dokonać pierwszego przelewu do £500 całkowicie bez opłat a dodatkowo, każdy użytkownik może otrzymać £50 za każde 3 kolejne polecone osoby, które aktywnie będą używały TW.

Pierwszy przelew do £500 za darmo

Otóż jeżeli jeszcze nie korzystałeś z TransferWise, a zamierzasz, wstrzymaj się z zakładaniem konta bezpośrednio na ich stronie internetowej, zanim przeczytasz poniższy tekst.

TransferWise oferuje program lojalnościowy, dzięki któremu możesz zachęcać znajomych do spróbowania TW. Jako że jestem w 100% przekonany do tej usługi, która w ostatnich miesiącach zyskała dodatkowo pozytywny rozgłos w mediach w UK (The mistake that led to a £1.2bn business), nie pozostaje mi nic innego jak polecić ją dalej.

Otóż czy chcesz przelać pieniądze jednorazowo, czy zamierzasz dokonywać tego od czasu do czasu, oraz korzystać z dobrodziejstw, jakie daje posiadanie konta Borderless Account oraz Karty bankomatowej, warto skorzystać z oferty jaką TW oferuje. £500 to nie mała kwota, a oszczędność, szczególnie przy porównaniu z dużymi bankami w UK jest bardzo duża.

Użyj poniższego odnośnika, aby odebrać swój darmowy przelew:
transferwise.com/u/dariuszw46
lub skorzystaj z niego aby założyć konto na TW.

Jeżeli w danej chwili nie chcesz dokonać przelewu, użyj go aby założyć konto. W momencie, gdy będziesz gotowy, twój darmowy przelew będzie na ciebie czekał.

Co więcej, jeżeli posiadasz kartę do twojego konta TW, daje ci ona możliwość wypłacania z bankomatów na całym świecie (z posiadanego tam salda) do £200 bez opłat w miesiącu (powyżej tej kwoty pobierany jest opłata w wysokości 2% od transakcji) oraz wygodę płacenia w dowolnym kraju, tak jak być miał kartę z lokalnego banku, z wykorzystaniem przewalutowania po najlepszych możliwych kursach w momencie, gdy tego potrzebujesz.

Czy twoje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Mimo że TransferWise nie jest bankiem, są oni regulowani przez Financial Conduct Authority, który dba o to, aby biznes obrotu pieniędzmi był jak najbardziej prawidłowy a co przede wszystkim bezpieczny dla użytkowników.

TransferWise – odbierz swoje £50

Jeżeli będziesz pozytywnie przekonany do używania TW, nie stoi nic na przeszkodzie jak podzielenie się twoim pozytywnym doświadczeniem (share the love) z innymi, a dodatkowo zyskując na tym £50 za każdym razem, gdy 3 twoich znajomych zacznie aktywnie korzystać z TW. Aktywnie, to znaczy, że wyślą oni w sumie przez TW pieniądze o wartości przekraczającej £200).

Zakładając, że każdy z twoich znajomych otrzyma od ciebie z polecenia darmowy przelew do £500 otrzymanie £50 jest całkiem realnie.

Na 3 znajomych się nie kończy. Każde kolejne 3 osoby to kolejne £50 za polecenie. Nie ma tutaj limitu.

Osobiście, na chwilę obecną mam 11 osób poleconych, z czego 4 osoby już aktywnie korzystają z TW, przez co dostałem już swoje pierwsze £50.

Dlaczego nie miałbyś skorzystać z tej okazji i ty?