Polska Korea Północna

Coraz bardziej mnie – i zapewne nie tylko mnie przeraża co się dzieje w Polsce.

Ten kraj przestaje być krajem w Unii Europejskiej, cywilizowanym, normalnym… Coraz bardziej odsuwa się od normalności w kierunku paranoi i schizofrenii.

Naprawdę nie widzę, czym kierowali się wyborcy głosujący na PiS. Codziennie kolejne dzieci – wnuki wyjeżdzają, a rodzice – dziadkowie pozostają w tym kraju rozdzieleni tysiącami kilometrów.

Nie mamy po do wracać. Za rządu Platformy nie wielu z nas wróciło, a za rządu PiS’u jeszcze mniej wróci.

W obcym kraju czujemy się bardziej swojo, niż w kraju, który nas wychował.

PiS, „per” Kaczynski, „per” Sellin i inni tego “typu” ludzie sprawiają ze wszystkie kraje europejskie patrzą na nas jak na idiotów, a mnie to niestety nie dziwi.

A tak a propos, ciekawe że obaj “per” panowie mają na imię Jarosław. Już niedługo będzie przymus nazwać swojego syna Jarosław… przypomina to co nieco pewien kraj komunistyczny.

Ministrem obrony w rządzie PiS zostaje osoba, która w każdym innym “cywilizowanym” kraju odesłana by została na przymusowe leczenie. Premierem zostaje osoba, która musi mieć nie równo pod sufitem myśląc ze ona ma coś do powiedzenia. Pobędzie premierem przez kilka miesięcy i zostanie zdjęta i zastąpiona przez Kaczyńskiego.

Historia lubi się powtarzać, tak jak to było z rządem Marcinkiewicza. Jeżeli ktoś uważa ze będzie inaczej, to niech lepiej się obudzi, bo to nie sen, to polska nienormalna rzeczywistość. Per pani “Szydło”, czy pani już widzi zmierzch swojej kariery – czy jeszcze przed wyborami podpisała pani cyrograf z diabłem Kaczyńskim?

Może i w latach 80-tych chrześcijaństwo, Jan Paweł II i Lech Wałęsa wygrali z komunistycznymi rządami i przywrócili po części “normalność”, jednakże te czasy minęły.

Ludzie chcą być szanowani, mieć własne zdanie i prawo do wierzenia w co chcą lub prawo do nie wierzenia w nic!

Jasne określanie że polska nie jest krajem neutralnym światopoglądowo, łamiemy podstawowe prawo zawarte w konstytucji. Prawo do tego że każdy człowiek jest “równy”.

Coś mi się zdaje, że Kaczyński i równi jemu “kolesie” czytają Konstytucję tak jak niektórzy muzułmanie uczą się języka arabskiego tylko na potrzeby czytania Koranu. I tak właśnie powstają terroryści.

„Kaczyński i cały rząd PiS powinni zostać uznani za terrorystów, którzy powodują zamach na własnych ludzi”.

Dziwię się, że jeden człowiek w latach 80-tych spowodował że tysiące ludzi wyszło na ulicę i obalili nienormalny rząd w Polsce, a teraz, gdy ludzie są otwarci na świat, mądrzejsi, bardziej wykształceni, nic nie robią i pozwalają wcisną sobie ciemnotę. Ciemnotę, taką jak fakt, że urodziny “radyjka” są traktowane jak święto narodowe, a “wszyscy którzy są przeciwni, są przeciwko Polsce”. To brzmi bardziej niż nienormalne.

Niedługo będziemy uważani za Iran Europy. Macierewicz będzie straszył Niemcy bronią atomową, której tak naprawdę nie mamy. Póki co, Amerykanie i inne kraje nie znajdą “rudy złota” w Polsce o które warto rozpętać z nami wojnę – nie widzę przyszłości dla polski i polaków.

Coraz bardziej zastanawiam się, czy przy kolejnej wizycie w Polsce, nie będę musiał wystosowywać pozwolenia na wjazd do “ojca” Rydzyka, przy celnikach odmawiać różaniec, a na powitanie mówić “szczęść boże” a “amen” na pożegnanie. No, chyba że odrazu wsadzą mnie do więzienia za zniesławienie – i to że mam własne zdanie i głoszę to w moim rodowym języku, na mojej stronie domowej.

I dziwić się tylko, że hymnem polski nie jest “Duda Duda Day“. Ale to pewnie jeszcze da się zrobić, skoro większości rządzącej przeszkadza konstytucja w obecnym wymiarze, więc wszystko da się zrobić.

Ciekawe tylko, czy w nowym roku Religia nie będzie obowiązkowa na maturze, a zamiast poboru do wojska, będzie przymusowy pobór do klasztoru – a wszystkie “gumki” sprzedawane w sklepach będą przebijane złotą igłą otumanionych wiernych wyznawców Rydzyka i jego chorego Radia.

No cóż, do pamiętnej grudniowej daty nie długo i może Kaczyński ogłosi kolejny “stan wojenny”.

Wszystko kreśli się czarnymi barwami.

Zawszę uważałem że TVP to skrót od „Telewizja Polityczna”, a po głośnym epizodzie programu “minęła dwudziesta” oraz tym, co się stało z dziennikarką potem, przypomina mi się to, co jest obecnie w chinach.

Chiny mają kanał, który “każdy ma oglądać”, a “nikt nie ogląda”.

Niedługo będzie tak, że telewizory sprzedawane w sklepach będą dostarczane z zaprogramowanym na stałe kanałem Telewizji Trwam jako “pierwszy publiczny i przymusowy kanał dla wszystkich”.

Prawo jest po to, żeby działało tak, jak my – PiS’owcy chcemy. Co tam trybunały konstytucyjne, to my jesteśmy prawem i jak będziemy chcieli, to i trybunał się zdejmie – czyż nie panie Ziobro?

Jak nie PiS, jak nie Kaczyński to jeszcze jest Duda… zawsze się znajdzie ktoś kto zmieni prawo, a tych co będą mówili, że zostało to zrobione niezgodnie… zesłać do łagrów… albo jeszcze lepiej, do Torunia i zakonu Rydzyka, gdzie chłosta już czeka a smoła się już gotuje.

Naiwność wyborców PiSu nie zna granic.

Jeszcze raz wam gratuluje. Oczywiści że Platforma nie była lepsza, bo żaden rząd przy władzy nie jest doby, ale teraz przeszliście samych siebie. Tylko nie narzekajcie że mało zarabiacie i że w tym kraju nie da się żyć.

Sami zgotowaliście sobie taki los.

Jako że mamy mikołajki, ciekawi mnie ilu z was znalazło pod poduszką różaniec zamiast czekoladowego mikołaja.

Pozdrawiam.

6 Grudzień 2015 5 lat, 2 miesiące i 6 dni, jak moim domem stała się Wielka Brytania.

Poniższy film tylko udowadnia, że nie tylko ja uważam, że to co się dzieje jest nienormalne:

Kategorie