O Strzelcach

Ostatnio zaktualizowany

Czym jest dla ciebie jako strzelca życie intymne?
Łóżko jest dla ciebie miejscem relaksu i zabawy. Seks traktujesz tak naturalnie, jak rozgwieżdżone niebo w sierpniu.

Czy człowiek przy zdrowych zmysłach ignoruje prawa przyrody? W sypialni spotykasz się nie po to, by usłyszeć, że on/ona cię kocha.

Nie uważasz, by erotyka musiała iść w parze z uczuciem. Miłosne zapasy, w których z takim entuzjazmem uczestniczysz z partnerem/erką, są dla ciebie zabawą.

Radość dawania i brania czynią was, Strzelców otwartymi na każdą propozycję. Chcecie się rozkoszować wszystkim, co znajduje się w zasięgu ludzkich zmysłów.

¦ Odpowiednie prezenty

  • opowieści, albumy i zdjęcia z dalekich podróży
  • atlasy nieba, książki religijne i filozoficzne
  • filmy o obcych kulturach
  • egzotyczne przedmioty o nieznanym przeznaczeniu
  • zaproszenia na mecze, prelekcje, wystawy

Strzelce cenią też przedmioty praktyczne, o prostym wzornictwie i jasnych kolorach. Nie lubią nadmiaru ozdób i falbanek. Sportowa odzież, kamizelki, praktyczne futerały i pojemniki, sprzęt sportowy, akcesoria do samochodu czy komputera będą odpowiednimi prezentami.

Lubią też wina i piękne talie kart.

Wady
Gniew, wybuchowość i zbyt częste zrażanie sobie osób uczciwych i przyjaznych.

Zalety
Prawdomówność, szczerość, uczciwość i otwartość.

Kobiety nie legitymują się tymi wszystkimi zaletami, ani też nie posiadają wyżej opisanych wad. Są co prawda zarozumiałe, nie czułe na dole innych, ale równocześnie czułe dla rodziny i bliskich, nawet bardzo szlachetne w prostolinijnym postępowaniu.

¦ Porady dla urodzonych pod znakiem Strzelca
Ludzi spod tego znaku czekają różne niepowodzenia i nieporozumienia małżeńskie, dlatego muszą wykazywać we współżyciu wiele cierpliwości, opanowania, wyrozumiałości dla słabostek drugiej osoby. Jeżeli nie będą tak postępować, to małżeństwu grozi szybki kryzys, aż do rozpadu włącznie. W takiej sytuacji musi nad nerwami wziąć górę rozsądek.

Osoby spod Strzelca są z zdolne osiągnąć powodzenie zawodowe, dlatego powinny śmiało podejmować ryzyko. Mogą także odnosić sukcesu handlowe i dyplomatyczne. Pisane jest im spędzanie wiele czasu poza domem i ojczyzną, bowiem w handlu czy też polityce mogą odnosić poważne sukcesy. Do trybu ich życia wpisane są podróże.

¦ Według Fr. Rengiela
Strzelec ma temperament żółciowo-nerwowy, podobnie jak Lew i Baran, a charakter choleryczno-sangwiniczny.

¦ Słynne Strzelce
Horacy, Charles de Gaulle, Fryderyk Engels, Winston Churchill, Józef Piłsudski, Frank Sinatra, Józef Glemp.

źródło:
materiały zebrane z całego Internetu, z różnych horoskopów, astrologii, numerologii, książek zodiakalnych itp.